יום רביעי, 1 בדצמבר 2010

שירי יום הולדת


מחפשים שירי יום הולדת? שיר יום הולדת לילדים או למבוגרים, בעברית או באנגלית?
ריכזנו שירי יום הולדת מוכרים, שירי יום הולדת מוכרים פחות, מיוחדים או מצחיקים, וכמה רעיונות להפוך שיר יום הולדת למשהו מיוחד. קבלו:
שירי יום הולדת לילדים:
היום יום הולדת – הפתיח הרשמי, בעיני לפחות, לכל יום הולדת. ההפי בירת'דיי הישראלי.
אין אין אין חגיגה (בלי עוגה)  - אין, אין, אין יום הולדת בלי שיר העוגה הזה.
יום הולדת הנה בא – האח התאום של שיר "היום יום הולדת", שיר יום הולדת וותיק הזכור לכולנו מימי הגן.
יום הולדת יש רק פעם בשנה
רק ביום הולדת – שיר הידוע גם כ: יום הולדת חגיגה נחמדת
איזה יום שמח – לי היום, איזה יום! שוקולד בולע כל היום...
גדלתי בשנה – הידוע בכינוי: הופ הופ טרללה, גדלתי בשנה...
עוגה עוגה – במעגל נחוגה. הסיבוב הקודם של "איפה העוגה". שיר העוגה לפני שהגיעו הדצים.
לרותי יום הולדת – והשמחה רבה...שיר שמתחיל בסדר וממשיך בהסתבכות לא רצונית ובלתי נשלטת של שמות ילדות מתחרזים כגון: צילי, גילי, מילי, לילי היפה, ורינה, דינה, בינה ורינה השמנה...
הי גילו נא – יום הולדת הנה בא
יום הולדת לך – הגרסה העברית ל הפי בירת'דיי טו יו.
והאלמותי והבלתי אפשרי לחגוג בלעדיו: כך תזכה לשנה הבאה, עד מאה ועשרים שנה!
שירים חדשים יותר מהשנים האחרונות כוללים, בין השאר, שיר יום הולדת שמקורו בערוץ הילדים ומתחיל משהו כמו: עשר, תשע...בדיוק היום, לפני כמה שנים, יצאתי מהבטן ישר לעניינים, הולך להיות לי... יום הולדת מדהים וכו'. עלילת שיר זה מסתבכת כשהילד החוגג מקבל את פני האורחים ביום הולדתו, מברר אלו מתנות הביאו לו, אם בכלל, מי שלא הביא מתנה ימצא עצמו במצב בעייתי בשורות הבאות של השיר.
ואיל אפשר בלי: הפי בירת'דיי של להקת היי פייב, שיצא לאור אי שם בשנות הלהקה העליזות. הפי בירת'דיי טו יו, חלומות יתגשמו... וכו'.
אפשר להקדיש לילד החוגג יום הולדת, שיר יום הולדת שנכתב במיוחד עבורו. אפשר להוציא דיסק שהופק במיוחד עבורו, או דיסק עם שירי יום הולדת מוכנים שבהם מחליפים את שם הילד לפי בקשתכם.
דיסק כזה כולל שירי יום הולדת ושירים נחמדים אחרים, שנכתבו במיוחד עבור דיסק זה, אתם מוסרים את שם הילד ומכינים לכם דיסק מיוחד של שירי יום הולדת שמשולב בכל אחד מהם שמו של הילד. גימיק חביב לילדים קטנים וגם להורים שלהם. עלות דיסק כזה כ 50-70 שקלים.
יום הולדת לילדים קטנים אינה שלמה בלי שירי יום הולדת, וניתן לנצל שירי יום הולדת לפעילות חביבה עם הילדים, כמו ריקודים, חלוקה לקבוצות ומשחקי שירים, משחק הכיסאות עם שירי יום הולדת, משחק זיהוי שירי יום הולדת, או כתיבת מילים חדשות לשירי יום הולדת מוכרים.
רעיונות לבית מארח בנושא חנוכה
יום הולדת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה