יום שני, 16 ביולי 2012

יום הולדת במקדונלדסיום הולדת במקדונלדס – מה דעתכם? אם עד היום לא הייתי סגורה על הרעיון הזה עד הסוף, הרי שיש לי חדשות: ממה ששמעתי, לחגוג יום הולדת במקדונלדס יכול להיות שיא הכיף, נוח, ארגון מושלם וחוויה כייפית לכל הילדים! זה לא מפתיע, כי הילדים מאוד אוהבים לאכול במקדונלדס, ונראה לי שמסיבת יום הולדת היא הזדמנות מצוינת בשביל זה.
אמא מקסימה סיפרה לי שהיא ארגנה יום הולדת במקדונלדס עם מפעיל שהיא הביאה מטעמה, היא פשוט השתמשה במקום החגיגה של מקדונלדס במקום להכניס את כל הבלגן הביתה, וזה יצא לה מאוד משתלם, היא ציינה זאת כאחת מימי ההולדת המוצלחים שהיא ארגנה.
בין היתר, הילדים מקבלים ארוחת ילדים מוכנה, הארוחה של מקדונלדס האהובה עליהם, עם הפתעה שכבר מחכה בפנים, כך שכל ענייני הכיבוד וההפתעות מאורגנים בלי בלגן נוסף. המקום היה מושלם, אני מניחה שזה תלוי בסניף מקדונלדס שבו אתם בוחרים לחגוג, וצריך לברר איתם מראש היכן אפשר לחגוג יום הולדת במקדונלדס.
מה שראיתי שהם מאפשרים, זה השמנת מפעיל מטעמם, כך שגם רעיונות ההפעלה ליום ההולדת יכולים להחסך מכם, ולמעשה אתם יוצאים עם אחלה יום הולדת לילדים, כשכל הבלגן נשאר מחוץ לבית, הרבה כיף ואנרגיה שמחה ואווירה מסיבתית נטו. רק טוב יוצא לכולם מזה.
בהזמנת מסיבת יום הולדת במקדונלדס עם מינימום של 15 מנות, ילד יום ההולדת מקבל גם חולצה וכובע מתנה, וכרטיסיה שבאמצעותה הוא יכול לקבל מדי שנה ארוחת מקדונלדס חינם ביום ההולדת שלו. איזה מגניב?! תודו. 
קראו גם על יום הולדת מכבי אש, ואת כל הרעיונות לכל המסיבות יום הולדת שבעולם... מזל טוב! 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה