יום ראשון, 10 ביוני 2012

יום הולדת בסינמה סיטירוצים לערוך מסיבת יום הולדת בסינמה סיטי? כמה עולה מסיבת יום הולדת בסינמה סיטי?
יום הולדת קולנוע, יום הולדת סרט לכל הכתה, זו אופציה למסיבת יום הולדת ממש מדליקה, מהנה, כיפית מאוד לילדים והיא עבורם חוויה מיוחדת שלא חוגגים כל יום.
מחיר יום הולדת סינמה סיטי נכון להיום הוא 2000 שקלים ליום הולדת בסיסית, הכוללת חוויית מסיבה ממש לא בסיסית בעיני, אלא הרבה מעבר: סרט (לא תלת מימד) בהקרנה באולם פרטי (לא וי איי פי), פופקורן ושתייה לכל הילדים, שקיות ממתקים לכל הילדים, קישוטים ושטח התכנסות מדליק המסיבה, עם סלי מתנות, שולחן לסידור כיבוד ועוגה וכדומה. יש להתעדכן במשרד הסינמה סיטי באשר למחיר המדויק!
למי מתאימה יום הולדת קולנוע בסינמה סיטי?
יום הולדת בסינמה סיטי, או יום הולדת סרטים וקולנוע בכלל, מתאימה:
1. לילדים גדולים שמחפשים יום הולדת מדליקה ללא הפעלה
2. לילדים בגילאי בית הספר שכבר יכולים לשבת לבד באולם קולנוע, כלומר עם השגחה הורית של כמה הורים מלווים, אבל שאינם צריכים השגחה צמודה של ההורים שלהם.
3. לילדים שכבר חגגו יום הולדת בכל מיני סגנונות, עם מפעילים שונים או במקומות שונים ומחפשים משהו קצת אחר, מיוחד.
4. לילדים שאוהבים סרטים ומחפשים מסיבת יום הולדת מדליקה כמו של גדולים
יום הולדת בסינמה סיטי מאפשר להורים הרבה שקט נפשי, מכיוון שהילדים נמצאים באולם קולנוע או בשטח ההתכנסות, כמובן שצריך להשגיח על הילדים כולם, ואין לתת להם לצאת משטח המתחם של יום ההולדת למען בטחונם, אבל מצד שני, קל יותר להשגיח על מספר רב של ילדים במקום כזה מאשר בחוץ, בפארק או בכל מקום פתוח אחר.
לעריכת יום הולדת סינמה סיטי יש עוד כמה יתרונות חשובים מאוד:
יום הולדת סינמה סיטי מתאימה מאוד בחורף, כאשר אי אפשר לקחת סיכון ולארגן יום הולדת בחוץ למקרה שירד גשם שיהרוס את התוכניות.
יום הולדת בסינמה סיטי מתאימה גם בשיא הקיץ כאשר חם מדי להסתובב בחוץ.
אפשר לארגן יום הולדת בסינמה סיטי רק לכמה חברים קרובים. במקרה כזה, לא משתלם לשלם עבור אולם פרטי ויום הולדת שלמה, אלא כדאי פשוט לקנות מראש כרטיסי קולנוע, להזמין כרטיסים למספר ילדים וללכת יחד לסרט ולאכול משהו.
אם אתם מזמינים את כל הכתה ליום ההולדת, העלות הבסיסית היא 2000 שקלים, תלוי במספר הילדים המגיעים ומספר המבוגרים. העלות הזו כוללת כאמור פופקורן ושתייה וחלוקת שקיות ממתקים בסוף יום ההולדת.
אם תרצו, תוכלו לשלב תופסות נוספות בתשלום נוסף למחיר זה. למשל, תוספת עבור סרט תלת מימד, ברכה מצולמת בתחילת הסרט ועוד.
ישנה אפשרות לחגוג יום הולדת בסינמה סיטי באולם
Vip
מסיבה זו כוללת כיבוד עשיר במיוחד, אולם וי איי פי עם כסאות מיוחדים ועוד. עלות יום הולדת  זו הנה כפולה מעלות יום הולדת רגילה בסינמה סיטי, שבמסגרתה מתקיימת גם כן הקרנת סרט באולם פרטי, אך באולם רגיל ולא באולם וי איי פי.
מי בוחר את הסרט? את הסרט בוחר הילד החוגג יום הולדת, מתוך רשימת סרטי הקולנוע המוצגים באותה עת בסינמה סיטי.
אם אתם עורכים יום הולדת בסינמה סיטי, כדאי לבחור סרט שהילד החוגג עוד לא ראה, כמובן, כדי לאפשר לו ליהנות כמה שאפשר מיום ההולדת שלו. שיקולם נוספים בבחירת הסרט הנם:
לבחור סרט שילדים רבים יכולים לאהוב, סרט שמתאים גם לבנים וגם לבנות, סרט ילדים מדובב כדי שגם מי שלא מבין אנגלית יוכל ליהנות מהסרט – הדבר נכון במיוחד לגילאים הנמוכים.
אם אתם שוקלים לערוך חגיגת יום הולדת בסינמה סיטי, צלצלו אליהם לקבלת פרטים מדויקים יותר, כיוון שהפרטים המובאים כאן יכולים להשתנות ואינם מלאים.
פרטים נוספים שתרצו לדעת ולברר לפני שאתם מארגנים יום הולדת בסינמה סיטי:
כמה ילדים אפשר להזמין למסיבת יום ההולדת, כמה זה עולה, כמה עולה תופסת כרטיס לכל ילד, כמה עולה כרטיס למבוגר, בדיוק מה כולל הכיבוד, האם בזמן המסיבה עומדים לרשותכם צוות המקום, היכן מתכנסים לחגיגה, איזה כיבוד מותר לכם להביא מבחוץ, האם הם מספקים שולחן לכיבוד, סלים למתנות, קישוטים, כמה זמן לפני הסרט מומלץ להגיע להתכנסות כדי לערוך טקס עוגה, כיבוד וכדומה.
אם בחרתם לחגוג יום הולדת בסינמה סיטי והמחיר גבוה מדי, תוכלו לצרף אליכם עוד ילד שחוגג יום הולדת ולערוך יום הולדת בזוגות ולחתוך את העלויות בחצי. ראיתי ימי הולדת רבים שנערכו בזוגות ואפילו ברביעיות. יש ליידע מראש את המקום בו חוגגים שאתם עורכים מסיבת יום הולדת לכמה ילדים יחד, כדי שהם יוכלו להתארגן בהתאם, וכדי שיאשרו זאת.
העיקר, יום הולדת מהסרטים בדרך אליכם, תבלו ומזל טוב, זה הכי חשוב!
יום הולדת נינג'ה גו שנת הנחש
יום הולדת 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה