יום ראשון, 30 בינואר 2011

יום הולדת חורף


יום הולדת חורף היום! כי יום הולדת בחורף יכול להיות חוויה מקסימה, קסומה ומיוחדת. אז לכל מי שחיכה, חשב לעכב, להתעכב או לדחות יום הולדת לימים נעימים בחוץ... אני כאן היום כדי לצעוק לכם: למה, למה? יום הולדת בחורף זה שיגעון, תפעילו את הדמיון.
ילדים שנולדו בחורף וחוגגים יום הולדת חורפית בנובמבר, דצמבר, ינואר, פברואר ואפילו ילידי מרץ, מעמידים את הוריהם באתגר חדש מדי שנה: איך חוגגים יום הולדת בחורף? איפה עורכים חגיגת יום הולדת חורפית? אילו הפעלות ופעילויות אפשר לארגן כשאי אפשר להוציא את האף מהבית? האם אני חייב לשכור מקום לחגיגה, ולהוציא המון כסף אגב כך?
רק בגלל שהעונה הקרה לא מותירה לנו את ברירת הגינה הציבורית, הפארק או חצר הבית, אין זה אומר שצריך להוציא המון כסף כדי לחגוג יום הולדת בחורף.
ממש לא.
מסיבת יום הולדת בחורף יכולה להיות יקרה או זולה, זה ממש תלוי בכם, אבל מה שבטוח זו תהיה מסיבה מושלמת!
יום הולדת בחורף מזמן לנו מפגש עם חברים, רעיונות מקוריים להפעלות ומקומות לחגיגה, ואפילו כיבוד חורפי מיוחד, פרסים והפתעות מקסימים לחורף, ומעל הכל: אווירה של חמימות ושמחה.
מכונת שלג, למשל, תהפוך כל חדר פשוט, לארץ מושלגת וחורפית, ותוציא הרבה צחוקים מתגלגלים מכל המשתתפים.
אז לכל החוגגים יום הולדת בחורף נאחל: יום הולדת שמרירי, כלומר שמח+סגרירי, ונשמח להציע כאן כמה רעיונות לעריכת מסיבת יום הולדת בחורף, בתקציבים שונים. קבלו:
1. יום הולדת בקולנוע. יום הולדת חורפית במקום סגור וחמים. מזמינים מראש את האולם המיועד לימי הולדת. עלות הכרטיסים בחלק מהקולנועים צונחת לכ 25-30 שקלים לכרטיס, המדובר בסרטים לא חדשים.
מוסיפים פופקורן ושתייה והשמחה רבה.
2. מסיבת פיג'מות מושלמת בחורף, אפשר לארגן יום הולדת פיג'מות ללא שינה, משעות אחר הצהריים עד הערב. למשל, משעה 17:00 עד 19:00. בשעות הללו בחורף כבר חשוך ואין בעיה לארגן יום הולדת פיג'מות. האמיצים יכולים לארגן מסיבת ישנה, אבל אז כמות החברים המוזמנים ליום הולדת צונחת.
מסיבת פיג'מות מקוצרת תכלול משחקי חברה, פיג'מות כמובן, איפור, סרט, שוקו חם עם קצפת, משחקי אור וצל או משחקים עם פנסים. הכנת פיצה. העלות זולה וההפעלה מושקעת.
3. ונחזור לעוד יום הולדת חורף יקרה יותר: יום הולדת חורף בהחלקרח! כן, זה עולה. מצרפים עוד חבר או חברה לחגיגת יום הולדת חורפית, זוגית, כדי לחסוך בעלויות ולחלוק בטירחה. ראו טיפים: יום הולדת בזוגות
4. לילדי הגן אפשר לערוך יום הולדת חורף בג'ימבורי או משחקייה. בחורף אנו פחות מוציאים את הילדים לגינה, ומשתקני טיפוס, גלישה והתעמלות בג'ימבורי הופכים להיות אטרקטיביים.
5. יום הולדת אפייה או יום הולדת שוקולד. אפשר בהחלט לארגן בבית, בעלות סבירה ואף פחות מכך. מכינים יחד פיצה, סוכריות מבצק סוכר, עוגות מאפינס או פעילות קישוט עוגיות או פעילות פיסול בשוקולד. ראו גם רעיונות כאן: יום הולדת שוקולד 
6. יום הולדת עם קוסם: הפעלה מתאימה לחורף, מכיוון שהפעילות נערכת במקום סגור, אפשר בהחלט גם בבית. לילדים קטנים ניתן להכין בקלות הפעלת קסמים בעצמכם, ללא עלויות כבדות. כל מה שצריך הוא לערוך ביקור פתע בחנות הקסמים ולרכוש כמה קסמים מדליקים, טובים, וכמובן תחפושת של קוסם.
7. כיבוד ליום הולדת חורף: גביעי גלידה, ללא גלידה, ממולאים בממתקים. יפה גם כקישוט וגם בתור כיבוד.
פופקורן – לילדים גדולים בלבד.
פיצה
ברד קפוא וצבעוני, אפשר להכין בבית.
עוגות שוקולד קטנות עם המון קצפת
שיפודי פירות חורף
"גלידות חורף" או קרמבו
שוקו חם עם או בלי קצפת.
8. יום הולדת בחורף – פרסים והפתעות: מדבקות סקי, מחקים בצורת גלידה או פירות הדר, דובונים קטנים, ארנק כסף בצורת גרב צמר, מטריות קטנות, מיני שמכירות פליז מצוירות, אוזניות חורף.
יום הולדת שמרירי!
יום הולדת קיץ
יום הולדת בזול

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה