יום חמישי, 31 בינואר 2013

יום הולדת קופיקויום הולדת קופיקו, יום הולדת לקטנטנים שאוהבים את קופיקו, לא עוזבים את המסך, ומשוגעים על הקוף המשוגע והחייכן הזה.
אם אתם רוצים לארגן מסיבת יום הולדת קופיקו לילד או לילדה שלכם, בהחלט הגעתם למקום הנכון.
הנה כל מה שתצטרכו כדי לארגן יום הולדת קופיקו מהסרטים המצוירים:
הזמנות יום הולדת קופיקו: התחילו מהדפסת הזמנות עם דמות קופיקו, אפשר לכתוב את ההזמנה בתוך בלון טקסט שיוצא מפיו של קופיקו.
עוגת קופיקו: עוגת יום הולדת קופיקו קלה למדי להכנה, מדפיסים תמונה של קופיקו על ניר אכיל, על ניר סוכר, ניתן לעשות זאת במספר חנויות מיוחדות במחיר של 50-100 שקלים.
לחילופין, אפשר להכין עוגת קופיקו בעצמכם, מכינים עוגת שוקולד יום הולדת רגילה, מקשטים ומציירים או מפסלים בבצק סוכר דמות קופיקו. אפשר להציב בובת קופיקו קטנה במרכז העוגה במקום להתעסק עם פיסול בבצק סוכר, וכמובן לקשט בהמון סוכריות וקישוטים אכילים.
כיבוד יום הולדת קופיקו: הכינו שייק בננות, גלידת בננה, קנו סוכריות גומי בצורת בננה ואתם מסודרים. הכיבוד הזה יכול לשמש גם בתור קישוט השולחן.
קישוטים ליום הולדת קופיקו: חלק מהכיבוד יכול לשמש קישוט, למשל, תוכלו להציב על השולחן קערה שקופה מפלסטיק עם סוכריות גומי בצורת בננה.
קישוטי יום ההולדת יכללו, מלבד בלונים, שלטים עם דמות קופיקו השמח, קישוטים בסגנון יער קופים, ציורים של בננות וכדומה.
יום הולדת קופיקו – משחקים: המשחק המוכר "הצמד זנב לחמור" יהפוך למשחק הצמד זנב לקופיקו. הדפיסו תמונה גדולה של קופיקו, הכינו זנב בכל אופן שנראה לכם, אפשר גם לצייר ולגזור מבריסטול. בעיניים עצומות, צריכים הילדים להשדביק את הזנב לקופיקו.
משחק בננות: קליעת בננות מפלסטיק לסל.
משחקי בישול: הכינו פנקייקים קטנים ותנו לילדים לקשט אותם בסירופ ופרוסות בננה, תותים, סוכריות צבעוניות.
משחקי יצירה קופיקו: אין יום הולדת קופיקו מושלם ללא משחקי יצירה של קופיקו. הדפיסו דפי צביעה של קופיקו, ספקו לילדים צבעים, מדבקות של קופים, בננות, מדבקות של ג'ונגל וכדומה, ותנו להם ליצור תמונות קופיקו משל עצמם.
תוכלו גם לקנות מסגרות עץ פשוטות ולתת לילדים לקשט את המסגרות ולשים בהן את יצירות הקופיקו שלהם.
עמדת תחפושות קופיקו: יום הולדת קופיקו יכול להיות מאוד מגניב עם עמדת תחפושות ומוסיקה, שתסייע לילדים להיכנס לאווירת הג'וגנל. כל התחפושות באות כאן בחשבון. השאילו תחפושות מחברים או משפחה, תחפושות שנשארו מפורים או אביזרים שיש לכם בארון הבגדים. תחפושות של פיל, קוף, ארנב, שומר יערות – כולם באים בחשבון. הכינו פרטי תפאורה כמו עלים, בלוטים וכדומה, ותנו לילדים לשחק בג'ונגל של קופיקו.
יום הולדת קופיקו, פרסים והפתעות: פרסים שבאים בחשבון הם מדבקות קופיקו, מגנטים בהכנה עצמית, מחקים בצורת בננות, חוברת צביעה ג'ונגל, פלסטלינה ליצירה, משפריצי מים או צעצועים קטנים בצורת קוף.
ראו את כל הפוסטים בנושא יום הולדת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה