יום שני, 4 באפריל 2011

כיבוד מקסים ליום הולדת


כיבוד ליום הולדת
טוב שבאתם, ברוכים הבאים! הגעתם בדיוק בזמן, כי היום נציע המון רעיונות קסומים ומשגעים, להכנה והגשת כיבוד מקסים ליום הולדת.
עורכים מסיבת יום הולדת ומתכננים בקפידה כל פרט? אוהבים שכל דבר נמצא בדיוק במקום, הכל נגיש, יפה ומעוצב?
מתכננים יום הולדת פשוטה ויפה לילדים, אבל רוצים להשקיע ולהפתיע עם כיבוד מקורי, יפה וחגיגי ליום הולדת?
מיד אראה לכם כיצד מכינים בקלות רבה, כיבוד משגע ליום הולדת, יפה וחגיגי, טעים ופשוט שכולם אוהבים.
כיבוד מקסים ומתוק שילהיב את הילדים החוגגים, האורחים ובעצם את כולם. שידרוג מיידי לכל מסיבת יום הולדת לילדים, ואפילו למבוגרים. מוכנים? הנה ההצעות שלי להכנת כיבוד יום הולדת מקסים:
1. גביעי גלידה מקושטים ממולאים ממתקים. קונים גביעי גלידה רגילים כמספר הילדים. מכינים שוקולד מתקשה. טובלים קצה של כל גביע גלידה (את הפתח) בשוקולד מתקשה, ומייד טובלים בסוכריות צבעוניות. מניחים לעניין הזה להתייבש, ואפשר גם לקרר במקרר.
מתקבלים גביעי גלידה מקושטים סוכריות צבעוניות ושוקולד.
עכשיו לשלב הבא: ממלאים כל גביע גלידה בממתקים קטנים כמו: סוכריות גומי, סוכריות עדשים, מרשמלו, וופל שוקולד וכדומה.
מסדרים את כל הגביעים בצורת פירמידה או מגדל עגול, על גבי מגש עגול, ו... ואוו! איזו חגיגה לעיניים. סנטר פיס בפני עצמו. הילדים יתלהבו, ובצדק. לא כל יום רואים דברים כאלה.
2. ממתקים צומחים על העצים! כן, מה לא ידעתם? אם אתם עורכים יום הולדת בגינה, חצר הבית או בפארק, קשטו כמה עצים או שיחים סמוכים בממתקים, באופן הבא:
קנו כמה סוכריות "מקל סבא" שניתם לתלות על הענפים, כמה מטבעות שוקולד קשורים לחוט שניתן לכרוך על הענפים וכדומה. אין כמו לקטוף ממתקים מהעצים, וזה חלום שיכול לקרות רק ב... נכון, יום הולדת.
3. ג'לי צבעוני בכלי שקוף. אפשר להכין את הג'לי בכלי גבוה ושקוף, או קערה חד פעמית שקופה גבוהה.
מכינים ג'לי בצבע אדום ומוזגים לקערה. מכניסים למקרר ומחכים שיתקשה. לאחר שהתקשה, מכינים ג'לי צהוב ומוזגים מעל הג'לי האדום. הג'לים אינם מתערבבים מכיוון שהשכבה הראשונה תמיד יציבה כשאתם מוזגים את השכבה הבאה.
כעבור כמה שכבות כאלה, מתקבל ג'לי צבעוני במראה פסים: כחול, ירוק, צהוב, אדום וכולי.
ליד קערת הג'לי מניחים כף הגשה וגביעים או צלוחיות לקינוח.
4. פיצה מצוירת: כן, יש דבר כזה. בג'יאנט פיצה אפשר להזמין פיצה עם "ציורים" במיוחד לכיבוד יום הולדת לילדים. אפשר להכין גם בבית, פיצה עגולה גדולה ועליה ציור של דמות אהובה על הילדים.
את "הציור" מכינים בעזרת תוספות פיצה: לבן – גבינה בולגרית מגורדת, צהוב – תירס, ירוק- זיתים ירוקים, שחור- זיתים שחורים, אדום – רצועות פלפל אדום וכדומה. לא, זה לא קל. אם אתם רוצים להשקיע, תנו למקצוענים לעשות את זה בשבילכם, ואין להם משלוחים לכל מקום, מה לעשות. הפיצות שלהם ענקיות באמת.
5. פנקייק קטנים בצורות: כיבוד פשוט ומקסים שילדים פשוט אוהבים, מתאים למסיבת יום הולדת, זול יחסית וטעים. מכינים כמה פנקייקים גדולים. בעזרת חותכני עוגיות, קורצים מתוכם צורות של לב, כוכב, מכונית, פרח וכדומה.
עורכים יפה ערמה של פנקייקים בצורות, ולידה מסדרים צלחות חד פעמיות, סירופ שוקולד, סירופ מייפל, סוכריות צבעוניות או סוכריות עדשים. איזו חג-י-גה!!
יום הולדת שמח וטעים!! קראו גם על הכנת כיבוד ליום הולדת לילדים
ממתקים ליום הולדת
יום הולדת

2 comments:

  1. מקסים - תליית ממתקים, בקשר לגביעים: איך בעצם ניתן להקים מגדל? הרי יש בתוכם ממתקים, אי אפשר להפוך אותם.

    השבמחק
  2. תודה רבה! שמחתי לשמוע. הכוונה בהכנת מגדל גביעים, היא להניחם עם הפתח כלפי מעלה. את צודקת, בנחת הפתח כלי מטה, הממתקים כמובן יפלו. מניסיון, יוצא מגש כיבוד מרהיב ביופיו! מסדרים את הגביעים במעגל ומעליהם עוד קומה של גביעים "נשענת על הראשונה" - כך שהגביעים ניצבים ואינם שוכבים. בהצלחה! יום הולדת שמח

    השבמחק